798 135 720 biuro@ecostyle.org.in

eco-budowa.pl

Na życzenie Klienta materiały, które wykorzystujemy w realizacji inwestycji możemy przesłać
do laboratorium celem badania pod kątem występowania substancji szkodliwych.

Wykorzystujemy produkty i systemy, które są przyjazne środowisku od momentu produkcji,
przez montaż, a także możliwość recyklingu i ponownego przerobu.

eco-budowa.pl

Innowacyjne
systemy
budowlane

eco-budowa.pl

Innowacyjne
systemy
budowlane

Poniżej przedstawiamy przykładowe propozycje projektów, które możemy dla Państwa wykonać. Oferujemy inwestycję o podwyższonym stanie deweloperskim, który oferuje: ściany nośne, strop, schody, kominy, stolarkę zewnętrzną oraz konstrukcję i pokrycie dachu oraz instalacje, elektryczne rolety zewnętrzne, wewnętrzne wykończenie powierzchni na biało (tynki, gładzie), zagospodarowanie terenu wokół budynku, opaska z kostki brukowej.

Budujemy w lokalizacjach wybranych przez Państwa!

1. Projekt Dom w zdrojówkach

Funkcjonalne rozwiązania przestrzenne zastosowane w projekcie gwarantują mieszkańcom komfortowe użytkowanie niedużego domu. Prosta i zwarta bryła, dwuspadowy dach umożliwią szybką realizację budynku. Nowoczesny charakter wykończenia elewacji podkreśla stonowana kolorystyka tynku, efektowne narożne przeszklenie oraz praktyczne portfenetry na poddaszu. Front budynku został zaakcentowany funkcjonalnym podcieniem, który tworzy zadaszenie nad wejściem.

Strefa dzienna jest bardzo dobrze doświetlona. Ozdobą salonu jest duże, narożne okno, a nastrojowy klimat w zimowe wieczory zapewni kominek. Część jadalna została usytuowana w efektownie przeszklonym narożniku i otwarta na zadaszony taras, który jest idealnym miejscem na kącik kawowy.

W częściowo zamkniętej kuchni można zaaranżować wygodną przestrzeń do pracy, z równoległym układem szafek. Jej funkcjonalność podnosi spiżarnia. Atutem kuchni jest także możliwość bezpośredniego wyjścia na taras. W pobliżu schodów znajduje się toaleta, a przez garaż można przejść do kotłowni.

Bardzo praktycznie zaprojektowane poddasze mieści wygodną sypialnię rodziców z własną garderobą, dwie sypialnie dla dzieci oraz gabinet. Komfortowa, jasna łazienka mieści pełny program użytkowy, a dwie umywalki z pewnością usprawnią poranną toaletę. Na poddaszu znajduje się także pralnia.

Powierzchnia netto domu bez kotłowni, garaż: 109,46 m²
Powierzchnia garażu: 19,01 m²
Powierzchnia kotłowni: 4,39 m²
Powierzchnia zabudowy: 108,08 m²
Powierzchnia podłóg: 151,96 m²
Powierzchnia całkowita: 206,55 m²
Kubatura: 682,92 m³
Powierzchnia dachu: 189,5 m²
Wysokość budynku: 8,31 m
Minimalne wymiary działki: 20,0 x 17,2 m
Minimalne wymiary po adaptacji: 19,8 x 16,0 m

2. Projekt Dom w renklodach 2 (G2)

Niska, nowocześnie wykończona bryła prezentuje się bardzo efektownie, jej wygląd zewnętrzny odpowiada aktualnym trendom architektonicznym. Liczne przeszklenia, naturalne akcenty podkreślają charakter budynku. Mieszkańcy mają do dyspozycji zadaszony podcieniem taras, oferujący im atrakcyjny relaks na świeżym powietrzu w każdą pogodę. Zastosowany wewnętrzny program funkcjonalny, klarowne zdefiniowanie strefy dziennej i nocnej, gwarantuje komfortowe użytkowanie domu parterowego.

W otwartym na taras salonie rodzina może wygodnie wypoczywać na dużej narożnej kanapie, przyjemny klimat zapewnia nastrojowy kominek. Centralnie zlokalizowana jadalnia mieści duży stół, jej wielkość daje możliwość organizowania przyjęć w większym gronie. Zaletą zaprojektowanej kuchni są obszerne blaty do pracy, miejsce na wysoką zabudowę, praktyczny barek śniadaniowy oraz duża ilość naturalnego światła. Program funkcjonalny kuchni uzupełnia spiżarka.

Z holu dostępna jest strefa prywatna domu, w której zaprojektowano trzy ustawne i wygodne sypialnie. Pokój rodziców posiada wyjście na taras. W dużej łazience przewidziano bogaty program użytkowy, gwarantując mieszkańcom maksimum komfortu. Układ funkcjonalny obejmuje również dodatkową łazienkę, obszerną kotłownię, w której można zorganizować pralnię oraz dostępny z wiatrołapu dwustanowiskowy garaż.

Powierzchnia netto domu bez kotłowni, garażu: 120,69 m²
Powierzchnia garażu: 35,52 m²
Powierzchnia kotłowni: 7,09 m²
Powierzchnia zabudowy: 227,55 m²
Powierzchnia podłóg: 163,3 m²
Powierzchnia całkowita: 205,04 m²
Kubatura: 1150,23 m³
Powierzchnia dachu: 323,53 m²
Wysokość budynku: 7,39 m
Minimalne wymiary działki: 20,6 x 27,1 m
Minimalne wymiary po adaptacji: 20,6 x 26,1 m

3. Projekt Dom w felicjach 2 (G2)

Gabaryt budynku się nie zmienił, ale powierzchnia użytkowa jest większa, antresola została zabudowana, strych przeznaczono na apartament małżeński, powiększono także pergolę nad tarasem. Dom zachwyca efektownym wyglądem zewnętrznym oraz komfortowym programem użytkowym. Uwagę przyciągają oryginalne, duże przeszklenia, które dodają bryle lekkości oraz doskonale doświetlają wnętrza światłem dziennym. Przed linię elewacji frontowej wysunięty został dwustanowiskowy garaż, wychodząca z jego płyty rama tworzy nad wejściem praktyczne zadaszenie.
Atrakcyjna strefa relaksu na świeżym powietrzu to osłonięty nowoczesną pergolą taras, idealne miejsce na letnią jadalnię. W przestronnej strefie dziennej mieści się duży salon z kominkiem, efektownie przeszklona, reprezentacyjna jadalnia oraz bardzo ustawna kuchnia z centralnie położoną, wielofunkcyjną wyspą. Optymalna ilość blatów roboczych, wysoka zabudowa oraz spiżarnia gwarantują komfort pracy oraz przechowywania.
W drugiej części parteru zaprojektowano sypialnię z narożnym oknem, w jej pobliżu mieści się łazienka z prysznicem. Obszerny dwustanowiskowy garaż oraz dostępna z niego kotłownia na paliwo stałe to zaplecze gospodarcze domu. Do strefy nocnej na poddaszu prowadzą wygodne schody jednobiegowe. Zaprojektowano tutaj trzy pokoje oraz duży apartament małżeński z łazienką i garderobą.
Z korytarza dostępna jest wspólna dla wszystkich mieszkańców łazienka oraz pralnia. W części poddasza położonej nad salonem przewidziano obszerne pomieszczenie rekreacyjne, z efektownym przeszkleniem otwierającym szeroki widok na ogród. Przesuwne drzwi dają możliwość wymknięcia pomieszczenia od strefy nocnej.

Powierzchnia netto domu
bez kotłowni, garażu 199,63 m²
Powierzchnia garażu 35,58 m²
Powierzchnia kotłowni 7,08 m²
Powierzchnia zabudowy 177,06 m²
Powierzchnia podłóg 278,44 m²
Powierzchnia całkowita 354,78 m²
Kubatura 1127,1 m³
Powierzchnia dachu 287,43 m²
Wysokość budynku 8,16 m
Minimalne wymiary działki 22,4 x 24,0 m

4. Projekt Dom w aurorach 7

Projekt w którym przedłużony dach tworzy oryginalne zadaszenie nad strefą tarasową. Naturalna okładzina elewacyjna została pięknie wyeksponowana na tle jasnego tynku i wraz z nowoczesnym detalem podkreśla charakter domu. Strefę wejściową zaprojektowano w podcieniu oraz ciekawie zaakcentowano ramą w ciemniejszym kolorze tynku.
Bardzo interesująco prezentuje się taras, który doskonale sprawdzi się jako letni salon na świeżym powietrzu, płynnie połączony ze strefą dzienną domu. Dzięki licznym przeszkleniom przestrzeń dzienna „Domu w aurorach 7” jest wspaniale doświetlona naturalnym światłem.
Salon jest komfortowym miejscem rodzinnego wypoczynku, w którym nastrojowy klimat wprowadza kominek. W znajdującej się tuż obok jadalni można wstawić duży stół oraz szafki na serwisy obiadowe, a wspólne posiłki uprzyjemni widok ogrodu. Kuchnia została wizualnie wyodrębniona odpowiednią lokalizacją wielofunkcyjnego półwyspu, przy którym przewidziano barek śniadaniowy. Wygodne przygotowywanie posiłków oraz przechowywanie zapewnia optymalna organizacja funkcji i przyległa do kuchni spiżarka.
Na parterze zaprojektowano także jasną łazienkę z prysznicem, a przez wiatrołap można szybko przejść do jednostanowiskowego garażu, z którego dostępna jest kotłownia na paliwo stałe, posiadająca niezależne wejście zewnętrzne. Komfortowy wypoczynek w strefie nocnej na poddaszu gwarantują trzy wygodne, jasne sypialnie. Pokoje dzieci posiadają dostęp do wspólnej garderoby, osobną garderobę przewidziano przy sypialni rodziców, zapewniając wszystkim mieszkańcom dużą ilość powierzchni do wygodnego przechowywania ubrań. Funkcjonalnie zaprojektowana łazienka mieści program użytkowy z narożną wanną oraz prysznicem, duże okno zapewnia doskonałe doświetlenie. W układzie poddasza uwzględniono także pojemną pralnię z miejscem do suszenia odzieży.

Powierzchnia netto domu
bez kotłowni, garażu 130,5 m²
Powierzchnia garażu 20,55 m²
Powierzchnia kotłowni 7,28 m²
Powierzchnia zabudowy 120,87 m²
Powierzchnia podłóg 181,12 m²
Powierzchnia całkowita 237,51 m²
Kubatura 776,84 m³
Powierzchnia dachu 226,6 m²
Wysokość budynku 8,11 m
Minimalne wymiary działki 20,2 x 19,4 m
Minimalne wymiary po adaptacji 20,2 x 17,6 m

5. Projekt domu Dom w orliczkach (G2)

Projekt jest idealnym połączeniem funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych i ekonomicznej realizacji. Wyróżnia się prostą i elegancką bryłą. Nowoczesna aranżacja to stylowa kompozycja, która łączy jasny tynk z grafitowymi akcentami. Duże przeszklenia na elewacji ogrodowej, narożne okna, portfenetry na poddaszu podkreślają charakter domu.
Front domu zaakcentowano wejściem w podcieniu, który tworzy praktyczne zadaszenie. Wiatrołap mieści obszerną szafę w zabudowie. Przez hol wchodzimy do przestronnej strefy dziennej, w której panoramiczne przeszklenia efektownie łącza dom z ogrodem, zapewniając optymalną ilość naturalnego światła we wnętrzu.
W salonie mieści się duży zestaw wypoczynkowy przed kinem domowym i kominkiem. Dodatkową strefę wspólnego relaksu na świeżym powietrzu oferuje częściowo zadaszony taras. W przeszklonym narożniku usytuowano jadalnię, z której otwiera się szeroki widok na ogród, zapewniając domownikom przyjemną atmosferę podczas posiłków. Otwarta kuchnia, doświetlona narożnym oknem, zwraca uwagę praktycznym półwyspem z barkiem śniadaniowym oraz dużą ilością blatów. Jej funkcjonalność podnosi położona obok spiżarnia.
Program parteru uzupełnia łazienka z prysznicem. Strefa gospodarcza to garaż dostępny z wiatrołapu oraz kotłownia na paliwo stałe. W strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano wygodną, doskonale doświetloną przestrzeń prywatną domowników. Mieszczą się tutaj cztery pokoje, duża łazienka, ogólnodostępna garderoba oraz pralnia z funkcją suszarni. W prezentowanym projekcie domu znajduje się również strych, który może być przeznaczony np.: na domową siłownię lub bawialnię dla dzieci.

Powierzchnia netto domu
bez kotłowni, garażu, strychu 140,05 m² 
Powierzchnia garażu 33,49 m² 
Powierzchnia strychu 11,75 m² 
Powierzchnia kotłowni 12,31 m² 
Powierzchnia zabudowy 150,79 m² 
Powierzchnia podłóg 224,24 m² 
Powierzchnia całkowita 291,01 m² 
Kubatura 995,64 m³ 
Powierzchnia dachu 264,8 m² 
Wysokość budynku 8,65 m 
Minimalne wymiary działki 22,9 x 18,8 m 
Minimalne wymiary po adaptacji 20,9 x 18,8 m

Napisz do nas

Wyrażam zgodę

Telefon

 798 135 720

Adres e-mail

biuro@ecostyle.org.in